Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

XII Turniej Tańca

Utworzono dnia 21.07.2022
28.06.2022r. odbył się zorganizowany przez nasz ośrodek XII Turniej Tańca dla osób niepełnosprawnych. Po przerwie spowodowanej pandemią była to wyczekana zabawa, do której długo będziemy wracać we wspomnieniach. Gości przywitała Paulina Biegańska kierownik ŚDS w Czerminie oraz Ewa Serbiak.
Dziękujemy wszystkim obecnym za przyjęcie zaproszenia i waszą obecność: Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Pleszewie, Środowiskowy Dom Samopomocy w Pleszewie, Środowiskowy Dom Samopomocy w Fabianowie, Środowiskowy Dom Samopomocy w Jarocinie, Środowiskowy Dom Samopomocy w Odolanowie, Środowiskowy Dom Samopomocy w Dobieszczyźnie, Warsztat Terapii Zajęciowej w Nowolipsku, Dom Pomocy Społecznej w Pleszewie oraz gospodarze Środowiskowy Dom Samopomocy w Czerminie.
Nie zabrakło także wieloletnich przyjaciół Naszego Domu pani Renaty Półtorak, pani Zofii Straszewskiej, pani Elżbiety Jackowskiej, pani dyrektor PCPR w Pleszewie Grażyny Kaczmarek, pani Kierownik GOPS w Czerminie Małgorzaty Szymoniak oraz członka zarządu OSP w Czerminie pani Natalii Grzegorek.
W tym roku podczas Turnieju wybieraliśmy Królową i Króla Parkietu, głosami uczestników zabawy królewską parą została Katarzyna Zagórska i Marek Pruski z Pśds Pleszew. Gratulujemy!!!
W trakcie zabawy mogliśmy również obejrzeć zaprezentowany przez ŚDS w Odolanowie i DPS w Pleszewie układ taneczny, a po obiedzie każdy chętny mógł poczuć się jak strażak dzięki OSP z Czermina, którzy przygotowali pokaz strażacki dla naszych gości.
Chcielibyśmy również bardzo podziękować wszystkim zaangażowanym w przygotowanie naszego Turnieju. Ten wspaniały Turniej Tańca nie mógłby się odbyć bez państwa aktywności, zaangażowania i bezinteresownej hojności. Dziękujemy bardzo za udostępnienie Sali Ośrodek Kultury W Czerminie, Zespołowi Szkół Publicznych w Czerminie za przygotowanie dla nas posiłku oraz OSP Czermin za przygotowanie dla nas pokazu strażackiego. Cała impreza została dofinansowana z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
„Taniec wpływa bardziej niż jakakolwiek inna sztuka na duszę” – Platon

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 36

W poprzednim tygodniu: 15

W tym miesiącu: 80

W poprzednim miesiącu: 120

Wszystkich: 4745